29 травня 2024, 07:51

Армія РФ провела на Донбасі відразу чотири механізовані атаки: аналітики озвучив деталі

Армія Путіна провела чотири механізовані атаки на позиції ЗСУ на Донбасі.

Армія РФ провела на Донбасі відразу чотири механізовані атаки: аналітики озвучив деталі

Окупанти атакували позиції ЗСУ невеликими ротами, щоб перевірити реакцію України на Донбасі після того, як 10 травня почали свій наступ на півночі Харківщини.

Аналітики з Інституту вивчення війни вивчили нещодавні атаки ЗС РФ і прокоментували.

На кадрах із геолокацією від 27 і 28 травня можна побачити механізовану атаку ЗС РФ (чисельність близько взводу) на схід від Часового Яру та на схід від Новопокровського. Також атаки чисельністю до роти були проведені ворожою армією у районі Новомихайлівки та Старомайорського.

Аналітики пишуть, що ворог незначно просунувся у районі Старомайорського та Новопокровського. Але водночас не домігся успіху у районі Часова Яру та Новомихайлівки.

Експерти заявляють, що останніми днями ворог зменшив атаки на півночі Харківщини, але збільшив на Покровському напрямку.

Нещодавні механізовані атаки вже не такі масштабні, як вони були взимку або на початку весни 2024 року. Не виключено, що ці атаки були спрямовані на промацування ЗСУ на наявність боєприпасів і зброї.

Експерти також не виключають, що наступ на Харківщину ворог розпочав раніше запланованого, щоб встигнути якомога ближче просунутися до Харкова, доки не нагодилася допомога Україні із Заходу.

Раніше Z-канали показали нові докази військових злочинів армії Путіна в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини