22 травня 2024, 08:12

Кремль знову "погрожує" Заходу ядерною зброєю: експерти про те, яку мету переслідує РФ, розпочавши навчання

Як завжди, Кремль згадує про свою ядерну зброю, коли на Заході починаються якісь важливі політичні дискусії.

Кремль знову "погрожує" Заходу ядерною зброєю: експерти про те, яку мету переслідує РФ, розпочавши навчання

Як завжди, Кремль згадує про свою ядерну зброю, коли на Заході починаються якісь важливі політичні дискусії. Путін так робить з року у рік, щоб вплинути на рішення політиків на Заході, які ухвалюють те чи інше рішення, що Кремлю не дуже подобається.

Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували ситуацію з початком нових військових навчань у РФ з відпрацювання застосування на полі бою тактичної ядерної зброї.

Напередодні у Міноборони РФ заявили про те, що ракетні війська почали перший етап навчань. У навчаннях уже задіяні балістичні ракети "Кинджал" і "Іскандер".

Z-блогер "Рибарь" навіть не став приховувати, що нові військові навчання Кремля - спроба вплинути на рішення Заходу щодо України. Головна мета - не допустити дати добро Києву використовувати іноземну зброю проти території РФ.

Аналітики з ISW заявляють, що військові навчання РФ - це частина кампанії Кремля з рефлексивного контролю.

Кремль уже не вперше використовує риторику ядерної зброї, щоб вплинути та натиснути на Захід.

Військові експерти зійшлися на думці, що заборона Заходу використовувати їхню зброю Києвом для нанесення ударів по території РФ підривають здатність України гідно захистити себе.

Раніше ми повідомляли, окупанти дуже швидко просунулися на Харківщині не тільки через те, що Захід заборонив бити їхньою зброєю по території РФ.

Нагадаємо, Шарп похвалив ракетно-безпілотні атаки Києва по військових та енергетичних об'єктах на території РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини