22 травня 2024, 07:50

Окупанти швидко просунулися на Харківщині через нову тактику – The Times

Через застосування РФ нової тактики на Харківщині окупанти у перші дні наступу домоглися низки успіхів.

Окупанти швидко просунулися на Харківщині через нову тактику – The Times

Через застосування РФ нової тактики на Харківщині окупанти у перші дні наступу домоглися низки успіхів. Про це західній пресі розповів боєць підрозділу Kraken, який вогнем зустрів окупантів на кордоні.

За його словами, кілька тижнів він і його побратими спостерігали, як ворог накопичує біля кордону живу силу та військову техніку, інформує ресурс The Times.

ЗСУ не могли завдати превентивного удару через заборону Заходу використовувати їхню зброю по території РФ. Така позиція Заходу коштувала його загону жертв.

Однак не тільки цей фактор зіграв на руку ворожій армії. Українські захисники очікували стандартної тактики ворога: лобові атаки із застосуванням бронетехніки. Але окупанти вирішили використати невеликі мобільні групи, які обходили опорні пункти ЗСУ та заходили у тил.

Щоб якнайшвидше просунутися вздовж кордону, МО РФ кинуло у бій елітні підрозділи.

Ворожим спецпризначенцям вдалося пройти непоміченими ударними дронами. Не змогли їм протистояти щойно сформовані загони українських захисників. Ворог у кількості 20 осіб зайшов у тил.

Бійці з 6 осіб були розділені на дві групи. Розуміючи всю безвихідність ситуації, одна з груп викликала вогонь артилерії на себе, сподіваючись якось вижити. Це спрацювало, та ворог відступив.

Часто стрілецький бій із ворогом вівся на дистанції всього 5 метрів. Ці події відбувалися всього за 3 км від кордону з РФ у селі Красне. Сам же бій тривав майже 16 годин, що дало можливість закріпитися українським захисникам у селі Липці.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ завдали ракетного удару по військовій базі окупантів у Довжанську на Луганщині.

Нагадаємо, українські захисники завдали удару по базі окупантів у Ювілейному, поранивши російського генерала Анашкіна.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини