24 квітня 2024, 10:30

Артилерія, безпілотники та не тільки: журналісти з WSJ озвучили ситуацію у Часовому Яру

Авіабомби знищують укриття ЗСУ, а безпілотники завдають ударів по всьому, що рухається у Часовому Яру.

Артилерія, безпілотники та не тільки: журналісти з WSJ озвучили ситуацію у Часовому Яру

Українські захисники Часова Яру протистоять великій армії Путіна, яка намагається захопити місто до того, як прибуде допомога з боку Заходу.

Часів Яр розташований на вершині пагорба над Бахмутом і є ласим шматочком для ЗС РФ, інформує ресурс The Wall Street Journal.

Місто дозволяє вести вогневий контроль над Краматорськом, Костянтинівкою та Дружківкою.

Уже зараз на кожен випущений артилерійський снаряд ЗС РФ українські захисники відповідають лише одним пострілом. З одного боку, армія Путіна під час наступальної операції зазнає великих втрат, але й, з іншого боку, Кремль не шкодує своїх солдатів, аби досягти поставленої мети.

Противник знову використовує ту саму стратегію, що й під час захоплення Бахмуту, знищуючи за допомогою авіабомб будівлі, де могли б сховатися українські захисники.

З одного боку, командири ЗСУ готові втримати місто, якщо вчасно прибуде допомога з боку США, але, з іншого боку, проблема №1 - нестача солдатів. Зазвичай на бойовій позиції солдати мають перебувати до п'яти днів, проте зараз вони там перебувають від 10 до 15.

Це великий відрізок часу, бо в захисників закінчується їжа, вода та навіть медикаменти. Ворожі безпілотники полюють за машинами, що перевозять матеріали та підкріплення. Солдати часто вмирають у місті, бо довго чекають на евакуацію.

Через велику кількість дронів найчастіше бійців висаджують за км від лінії фронту - їм доводиться у повному обмундируванні йти пішки до міста.

У ЗСУ також є свої дрони, проте жоден безпілотник не замінить артилерію.

Нагадаємо, майор Нацгвардії України поділився останніми новинами з-під Часового Яру.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини