24 квітня 2024, 07:17

Армія РФ стягнула найбоєздатніші війська: майор Нацгвардії розповів про бої за Часів Яр

Зараз на напрямку Часового Яру йдуть дуже важкі бої: ворог стягнув туди десантно-штурмові війська.

Армія РФ стягнула найбоєздатніші війська: майор Нацгвардії розповів про бої за Часів Яр

Детальнішу інформацію про ситуацію у цьому населеному пункті Донецької області розповів в ефірі "Еспресо" майор Національної гвардії України, офіцер секції планування бригади "Рубіж" Дмитро Кожубенко.

Зокрема, він зазначив, що російські окупаційні сили стягнули у район Часова Яру величезну кількість озброєння, військової техніки, зокрема й авіації, живої сили. Росіяни йдуть на штурми міста без перерв, але, на щастя України, у них немає успіху у цій справі.

Військовий наголосив, що росіяни не зможуть взяти це місто найближчим часом, навіть незважаючи на те що вище військове керівництво поставило їм завдання захопити Часів Яр до 9 травня. Українські захисники стоять на своїх позиціях як скелі, а оператори наших дронів заздалегідь бачать ворога, передають цю інформацію артилеристам, після чого ще на підступах до міста загарбники винищуються, тобто вони не мають можливості зайти на позиції українських військових.

Водночас Кожубенко додав, що російська армія почала пускати у хід на цій місцевості свої десантно-штурмові війська. Вони є найбільш боєздатними підрозділами армії РФ. Крім того, в окупантів є також такі підрозділи, як "Шторм V" і "Шторм Z" - підрозділи, які були створені з ув'язнених, такий собі аналог ПВК "Вагнер", тільки державного формату.

Крім того, майор ЗСУ зазначив, що нашим хлопцям, які стоять на захисті Часова Яру, вельми потрібні авіація, РЕБ, а також засоби протиповітряної оборони й артилерія зі снарядами.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини