19 квітня 2024, 10:58

Снєгирьов розвінчав міф про те, що ЗСУ на межі катастрофи, посилаючись на повідомлення російських воєнкорів

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов проаналізував ситуацію на лінії бойового зіткнення, взявши за основу повідомлення російських воєнкорів.

Снєгирьов розвінчав міф про те, що ЗСУ на межі катастрофи, посилаючись на повідомлення російських воєнкорів

Військовий експерт та історик Дмитро Снєгирьов звернув увагу українців на цікаве явище. Йдеться про те, що повідомлення російських воєнкорів (опосередковано) спростовують заяви західних ЗМІ про те, що ситуація на фронті для ЗСУ катастрофічна та ледь не загрожує Україні швидкою поразкою. Детальніше про це можна дізнатися у відео на YouTube-каналі "Фабрика новин".

Зокрема, говорячи про Херсонський напрямок, росіяни наголошують на тому, що противник "досяг успіху у веденні розвідки на нашому напрямку, а також збільшив дальність використання дронів-камікадзе до 20 км від берега Дніпра". Водночас путінські поплічники підкреслюють, що евакуація поранених у нинішніх умовах дуже ускладнена, а поблизу лінії бойового зіткнення більше схожа на рулетку.

"Нагадаю: на лівобережжі Херсонщини ЗСУ розширили зону впливу. Цю інформацію підтверджує і російська сторона. Окупанти визнають той факт, що є значні успіхи ЗСУ, а саме: розширення зони присутності на відстань до 1,5 км і приблизно до 300 м у глибину", - сказав Снєгирьов.

Крім того, російські загарбники зазначають успішний характер дій української артилерії, а також FPV-дронів, які практично не дають шансів росіянам на проведення ротації та евакуації поранених, вражаючи тилову інфраструктуру армії РФ на Херсонщині.

На Запорізькому фронті зазначається раніше поширене на Херсонському напрямку застосування ЗСУ FPV-дронів із камерами для нічних польотів. За словами російських воєнкорів, українські бійці б'ють також касетними артилерійськими боєприпасами. Але найважливіший момент полягає у тому, що росіяни розвінчують навіть міф про снарядний голод ЗСУ, говорячи про Запорізький напрямок.

Не оминув увагою Снєгирьов і найгарячішу ділянку фронту, а саме, Часів Яр, посилаючись, знову-таки, на заяви російських воєнкорів. Останні підкреслюють, що, відколи ЗС РФ вийшли на околиці Часова Яру, їхнє подальше просування вглиб залишається мінімальним.

"Я нагадаю: західні ЗМІ намагаються нас переконати у тому, що зараз мало не військова катастрофа та Часів Яр перебуває у моменті захоплення окупантами. Як бачимо, самі російські окупанти визнають, що дії ЗСУ занадто ефективні на цій ділянці фронту", - підсумував військовий аналітик.


Нагадаємо, Дмитро Снєгирьов розповів, як швидко та дієво можна провести мобілізацію, щоб не було невдоволених.

Раніше Дмитро Снєгирьов спрогнозував, коли відбудеться вирішальна битва за Донбас: "Питання полягає тільки у тому, що..."

Автор: Дарья Александрова

Останні новини