16 квітня 2024, 15:25

Як виглядає зараз Часів Яр, який атакує Росія: ЗСУ показали кадри руйнувань міста

Російські "брати-визволителі" практично повністю зруйнували Часів Яр Донецької області: там пошкоджено вже практично всі будівлі.

Як виглядає зараз Часів Яр, який атакує Росія: ЗСУ показали кадри руйнувань міста

Українські бійці, які служать у складі штурмового батальйону "Чорний лебідь" 255-ї ударної групи Збройних сил України, виклали у своєму Telegram-акаунті кадри, на яких помітно, в якому жахливому стані перебуває місто Часів Яр, що на Донеччині.

Російські окупанти, які розпочали свою "спецоперацію" 2022 року, перетворили Часів Яр на руїни: унаслідок постійних обстрілів із боку ЗС РФ у цьому населеному пункті вже практично не залишилося цілих житлових будинків.

Варто зазначити, що до російського вторгнення тут проживали близько 19 000 жителів, зараз же там залишилося менше 3 000.

На кадрах, виконаних із дрона, видно зруйнований унаслідок російських обстрілів храм, а поруч дитячий майданчик, розбиті та згорілі будівлі з порожніми вікнами.

Нагадаємо, російські окупанти збираються атакувати Часів Яр не у лоб: у ЗСУ озвучили тактику ЗС РФ і ситуацію на полі бою.

Також ми писали з посиланням на Головнокомандувача Олександра Сирського про те, що у Путіна дали наказ своїй армії окупувати Часів Яр до 9 травня.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини