16 квітня 2024, 08:02

Окупанти атакуватимуть Часів Яр не у лоб: у ЗСУ озвучили тактику ЗС РФ і ситуацію на полі бою

Російські Z-військові пишуть про просування армії Путіна біля мікрорайону Канал на сході Часова Яру.

Окупанти атакуватимуть Часів Яр не у лоб: у ЗСУ озвучили тактику ЗС РФ і ситуацію на полі бою

Російські воєнкори пишуть про просування армії Путіна біля мікрорайону Канал на сході Часова Яру. При цьому деякі пропагандистські пабліки запевняють про просування ЗС РФ на 300 метрів на східній околиці міста.

Аналітики з Інституту вивчення війни візуально поки не спостерігають зміни лінії фронту.

Z-пабліки пишуть про бої у дачному районі Часова Яру на північному сході міста. Також пишуть про просування окупантів у районі заповідника Ступки-Голубовські-2 (на півдні від мікрорайону Канал).

Також росЗМІ пишуть про просування ЗС РФ у Богданівці й Іванівському, проте в ISW не знайшли візуального тому підтвердження.

У пресслужбі "Хортиці" заявили, що окупанти спробують захопити Часів Яр, наступаючи з флангів у районі Богданівки й Іванівського. Щодня у цьому районі ворог скидає від 20 до 30 планувальних авіабомб.

Кадри з геолокацією від 15 квітня показали просування ворожої армії у центрі Семенівки. Також окупанти мають просування на південний схід від Новобахмутівки. А деякі російські воєнкори стверджують, що армія Путіна вже на околиці Очеретиного.

Раніше українські оператори безпілотників розповіли про "війну дронів", яка зараз відбувається на лінії фронту.

Нагадаємо, під час нового наступу мета Кремля - послабити волю українського народу та змусити Захід відмовитися від допомоги Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини