16 квітня 2024, 07:52

Армія РФ використовує "тактику амеби": в Естонії озвучили головну мету Кремля під час нового наступу

Військова допомога з боку Заходу необхідна ЗСУ на тлі підготовлюваного нового наступу ЗС РФ, чию тактику начальник Генштабу Естонії Енно Мотс назвав "тактикою амеби".

Армія РФ використовує "тактику амеби": в Естонії озвучили головну мету Кремля під час нового наступу

Напередодні головний розвідник України Буданов заявив, що новий наступ ЗС РФ очікується у травні. Українські захисники готові дати відсіч ворогу, однак без допомоги Заходу зробити це буде дуже складно.

Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували ситуацію навколо нового наступу РФ і допомоги з боку Заходу Україні.

Напередодні очільник МО України Умеров наголосив, що ситуація на Сході країни дуже напружена, а армія Путіна концентрує свої зусилля на захід від Бахмуту в бік Часова Яру. Наразі українським захисникам доводиться використовувати проти армії Путіна нові технології, щоб зупинити її просування.

Представник "Хортиці" Волошин заявив, що на кожні 10 артилерійських ударів ЗСУ відповідають від одного до п'яти.

Аналітики з ISW прогнозують, що найближчим часом ситуація на фронті може погіршитися, якщо Захід "не прокинеться".

Начальник Генштабу Естонії Енно Мотс заявив, що активізація наступальних операцій з боку ЗС РФ спрямована на підрив волі України до боротьби та єдності Заходу.

Тактику ЗС РФ в Україні Мотс назвав "тактикою амеби", яка спрямована на виснаження ЗСУ по всій лінії фронту.

Нездатність Заходу своєчасно надати Україні військову допомогу тягне за собою ті наслідки, які зараз можна спостерігати на Сході України.

Мотс підкреслив, що Росію не хвилюють втрати живої сили та техніки. Секретар РНБО України Литвиненко також підкреслив, що президент РФ "пристрастився" до ідеї завоювання України та не відмовиться від своїх цілей повного захоплення країни таі знищення української держави.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини