16 квітня 2024, 07:39

Мадяр показав вражаючі кадри відпрацювання FVP-дронів по артилерії РФ з відстані 28 км

У Мережі щодня з'являються нові кадри, на яких зафіксовані моменти знищення військової сили Російської Федерації: як особового складу, так і техніки ворога.

Мадяр показав вражаючі кадри відпрацювання FVP-дронів по артилерії РФ з відстані 28 км

Про черговий такий епізод розповів один із захисників нашої країни командир 28-ї ОМБр з позивним "Мадяр" у своєму ТГ-каналі. Зокрема, він оприлюднив відео, на якому можна побачити, як українські дрони FVP знищують далекобійну великокаліберну артилерію Росії. Загалом Мадяр повідав про чотири знищені причіпні гармати.

Коментуючи оприлюднене відео, в якийсь момент Мадяр акцентує увагу на тому, як обладнана позиція ворога. За його словами, росіяни там зробили все так, нібито вони налаштовані перебувати на цьому місці дуже довго. І тут же він задався питанням: чому? На яке одразу ж надійшла відповідь: тому що ці 152-мм гіацинти здатні стріляти з відстані 28 і навіть 40 кілометрів. Це означає, що FVP-дрони до них не долетять.

Водночас Мадяр наголосив, що оприлюднене відео - це зовсім не той випадок, коли FVP-дрон не може долетіти до позиції ворога, тобто він дав зрозуміти: вищевказана дистанція - це вже зовсім не проблема для їхніх FVP-дронів.

Ба більше, він додав, що у разі нанесення ударів ЗСУ по зафіксованих на відео 152-мм гарматах їх цікавить противідкатний механізм, оскільки знищити цей вид озброєння повністю практично неможливо, то вивести його з БГ (бойової готовності - ред.) можна, завдавши удару саме по ньому, після чого гармату доведеться вельми довго та важко відновлювати.

Нагадаємо, у СБУ розповіли про новий дрон, який здатний дістати корабель Росії у будь-якій точці Чорного моря.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини