12 квітня 2024, 09:24

У Франції озвучили кроки, які можуть допомогти Україні перемогти на полі бою, – ЗМІ

В Україні переможе на війні той, хто першим мобілізується, вважають експерти з Франції.

У Франції озвучили кроки, які можуть допомогти Україні перемогти на полі бою, – ЗМІ

З початку 2024 року противник активізувався на полі бою після того, як Захід перестав активно надавати військову допомогу Україні. Спочатку армія Путіна захопила Авдіївку, а тепер веде бої за Часів Яр.

На початку поточного тижня президент України заявив, що якщо США не допоможуть, то Україна програє війну, інформує ресурс Le Figaro.

Командувач американськими військами в Європі Каволі заявив, що зараз співвідношення артилерії на полі бою 5 до 1 на користь РФ. Через кілька місяців таке співвідношення буде 10 до 1 снаряду, якщо США не допоможуть Києву.

Генерал Шиль заявляв, що ЗСУ дуже добре обороняються, але за умови наявності боєприпасів і зброї. Однак через відсутність ППО ворожа авіація дедалі частіше проявляє активність на лінії фронту, особливо у районі Часова Яру.

Зеленський неодноразово говорив про те, що у 2024 році Україні необхідно просто витримати атаки з боку ЗС РФ, а вже за рік можна думати про новий контрнаступ за умови допомоги з боку Заходу.

Щоб протриматися на полі бою, Україні необхідно переглянути методи свого підходу до війни. Необхідно постійно атакувати тактичні та стратегічні цілі ворога, які тим чи іншим чином можуть вплинути на хід самої війни. До такого способу ведення війни Київ закликає Білий дім через Ллойда Остіна.

При цьому ЗСУ катастрофічно не вистачає бійців. Напередодні генерал Содол заявив, що зараз співвідношення сил на полі бою 1 до 7-10 на користь РФ. Ба більше, середній вік українського захисника - 40 років.

У Франції впевнені, що на полі бою в Україні переможе той, хто першим мобілізується. Однак ні Київ, ні Москва не хочуть робити рішучий крок у цьому напрямку. Українці вже сильно втомилися від війни, яка здається їм безнадійною. У РФ Кремль не хоче йти на ще один непопулярний крок і оголошувати другу хвилю мобілізації.

Тим часом західні військові експерти вважають, що наступні два місяці будуть вирішальними у житті України.

Нагадаємо, аналітики з ISW побоюються, що нестача систем ППО дуже позначиться на ситуації на полі бою.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини