12 квітня 2024, 08:01

Наступні два місяці будуть вирішальними: Bloomberg про зміну ситуації на полі бою

РФ може вперше після лютого 2022 року почати великий новий наступ в Україні.

Наступні два місяці будуть вирішальними: Bloomberg про зміну ситуації на полі бою

Просування вздовж лінії фронту та постійні ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України - підготовка до чогось більшого, впевнені експерти.

Україна зараз відчуває гостру нестачу боєприпасів і живої сили, щоб охопити всі 1200 км лінії фронту, інформує ресурс Bloomberg.

Якщо ситуація не зміниться, то лінія фронту може впасти й армія Путіна почне просування вглиб країни, саме тому найближчі два місяці будуть найважчими для України. Найбільше дістається жителям Харкова. При цьому Кремль сильно сподівається на пригнічений психологічний стан жителів міста: нібито вони можуть просто покинути Харків напередодні великого наступу. Тим часом більшість військових експертів вважає, що місто буде складно захопити армії Путіна.

Тільки у 2024 році РФ може отримати до 6 млн снарядів як за рахунок іноземних поставок, так і за рахунок власного виробництва.

З одного боку, низка американських політиків вважає, що лінія фронту не впаде так швидко. Але інша згодна з тим, що моральний дух українців сильно підірваний.

Зараз як ніколи Україна вразлива перед ракетними ударами з боку РФ.

Зараз ворог активізувався по всій лінії фронту, а мета №1 - захоплення Часова Яру.

Раніше ми повідомляли, що брак систем ППО та ракет до них гостро відчувають на фронті українські захисники та мешканці міст України.

Нагадаємо, Федоренко пояснив, чому зараз немає сенсу політикам вирішувати питання демобілізації.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини