5 березня 2024, 12:40

Ліквідація корабля "Сергей Котов": з'явилося радіоперехоплення російських військових, які матюкаються як шевці

Окупанти зі ЗС РФ скаржаться, що 5 морських безпілотників знищили не тільки судно "Сергей Котов", а й вертоліт.

Ліквідація корабля "Сергей Котов": з'явилося радіоперехоплення російських військових, які матюкаються як шевці

У Мережу злили радіоперехоплення розмови російських військових, що підтверджує ліквідацію їхнього нового патрульного корабля "Сергей Котов" біля берегів Криму, інформує ГУР МО України.

З розмови російських загарбників випливає, що корабель атакували п'ять морських дронів, сталося це минулої ночі близько 00:50.

Серед тих, кого чути на перехопленні, командир 184-ї бригади кораблів охорони водного району ВМФ РФ, якраз у його підпорядкуванні й перебував сумнозвісний корвет "Сергей Котов".

Крім того, з розмови бравих російських воєначальників стало зрозуміло, що "Сергей Котов" ніс чергування у морі, виконуючи функцію протиповітряної оборони. Також окупанти РФ проговорилися, що разом із цим кораблем було знищено вертоліт, а також озброєння, серед якого універсальна корабельна артилерійська установка "Ак-176 630".

Російські військові, описуючи інцидент із кораблем, не приховували свого роздратування, водночас один із них виголошував лайливі вирази.

"Не знаю, як вони там боролися з ними 40 хвилин.... Там і вертоліт був, і сам корабель, б**дь, з озброєнням..." - каже він.


Нагадаємо, сьогодні вранці російські мас-медіа повідомили, що біля берегів анексованого Криму сталася атака на російський патрульний корабель "Сергей Котов".

Тим часом у ГУР МО України офіційно підтвердили знищення корабля ВМС РФ "Сергей Котов" і сказали, що цю операцію провела українська розвідка разом із бійцями ВМФ України.

Додамо, надходять дані про загиблих російських військових унаслідок удару по "Сергію Котову": серед них, можливо, і командир Дмитро Калугін.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини