5 березня 2024, 08:57

Російський військовий корабель "Сергей Котов" ліквідовано: у ГУР МО України сказали, чиїх це рук справа

У ГУР повідомили, що російський корвет "Сергей Котов" підірвали їхні співробітники спільно з ВМФ України.

Російський військовий корабель "Сергей Котов" ліквідовано: у ГУР МО України сказали, чиїх це рук справа

У Головному управлінні розвідки Міноборони України офіційно підтвердили знищення російського військового корабля "Сергей Котов" у ніч на 5 березня, також вони розповіли, що це вороже морське судно атакували саме українські військові, інформує ТГ-канал відомства.

За даними ГУР, по російському корвету "Сергію Котову" відпрацювали морські бойові дрони, тепер це судно супротивника відновити вже практично неможливо, оскільки воно зазнало критичних пошкоджень.

Також повідомляється, що операцію з "демілітаризації" російського бойового судна провели розвідники з ГУР спільно з Військово-Морськими силами ЗСУ.

""Сергій Котов" усе. Вибух був настільки сильний, що корабель знищений і про відновлення не може йти мова", - пишуть представники української розвідки.

Нагадаємо, російські мас-медіа повідомили: поблизу анексованого Криму сталася атака на російський патрульний корабель "Сергей Котов". Також кримчани написали у місцеві пабліки, що чули звуки вибухів.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини