5 березня 2024, 10:56

Було викликано 10 карет швидкої допомоги: у ГУР показали кадри атаки на корвет "Сергій Котов"

Унаслідок атаки дронів на корабель "Сергій Котов" серед окупантів є як "200-ті", так і "300-ті", заявив Юсов.

Було викликано 10 карет швидкої допомоги: у ГУР показали кадри атаки на корвет "Сергій Котов"

Сьогодні, 5 березня, українська розвідка вистежила та завдала ударів надводними дронами Magura V5 по новітньому патрульному кораблю окупантів "Сергій Котов".

Успішна спецоперація була проведена недалеко від Керченської протоки в акваторії Чорного моря, заявив у прямому ефірі "Радіо Свобода" представник ГУР МО України Андрій Юсов.

Через деякий час уже прес-служба української розвідки виклала у Мережу момент атаки дронів на ворожий патрульний катер. За словами Юсова, на борту корабля є як "200-ті", так і "300-ті", проте точну їхню кількість поки що називати зарано.

Відомо, що окупанти викликали до 10 карет швидкої допомоги. А евакуаційні заходи проводилися дуже довго. За даними Юсова "Сергій Котов", як і крейсер "Москва", 2022 року атакували острів Зміїний.

У підсумку патрульний катер вирушив слідом за ворожим крейсером: разом і назавжди, як то кажуть. Зі слів Юсова, на цьому кораблі вороги збиралися встановити ЗРК.

У прес-службі ГУР МО України також повідомили, що спецоперація вдалася завдяки ВМС ЗСУ та Мінцифри України. Атаку здійснив спецпідрозділ Group 13 за допомогою надводних дронів Magura V5.

Катер було спущено на воду у Керчі 2021 року, а до складу Чорноморського флоту РФ введено влітку 2022 року. Його вартість оцінюють у 65 млн доларів.

Раніше ми повідомляли, що у Мережі показали кадри останніх хвилин "життя" ворожого патрульного катера "Сергій Котов".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини