21 лютого 2024, 10:38

"Воєнкор" Морозов, який розкрив втрати Росії в Авдіївці, наклав на себе руки, назвавши Соловйова "повією"

Гучний запис Морозова про 16 тисяч загиблих російських військових у боях за Авдіївку дуже не сподобався командуванню.

"Воєнкор" Морозов, який розкрив втрати Росії в Авдіївці, наклав на себе руки, назвавши Соловйова "повією"

Окупант із РФ, ведучий ТГ-каналу "Нам пишуть из Янины", Андрій Морозов (позивний "Мурз"), який воював проти України, наклав на себе руки. Він вчинив суїцид після того, як начальство змусило видалити його зі свого телеграм-каналу пост про 16 тисяч загиблих російських військових у боях за українську Авдіївку, передає "Астра".

Про смерть Мороза написали російські військово-пропагандистські канали "Романов Лайт" і "ПріZрак Новоросії", тоді як офіційних підтверджень цієї інформації поки немає.

Варто зазначити, перед смертю Морозова на його каналі з'явилися публікація, яка свідчить про те, що він планує зробити цей крок. Також примітно, але одним із винуватців того, що він зважився на суїцид, військовий блогер назвав відомого кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова.

"Сьогодні, товаришу полковнику, за Вашим наказом мене змусили видалити пост із мого ТГ-каналу "Нам пишуть из Янины". А Вас змусило віддати цей наказ Ваше командування, спираючись на стару добру армійську колективну відповідальність. Не видалить - не дамо постачання...

А його, Ваше командування, змусили це зробити політичні повії на чолі з Володимиром Соловйовим, які ссуть самі приїхати та натиснути на курок. Що ж, я зроблю це сам. Сам розстріляю себе, якщо ніхто не наважиться взяти на себе цю дріб'язкову справу", - так було написано в останньому пості Морозова.

Нагадаємо, у тому самому записі, який начальство змусило Морозова видалити, повідомляється про російські втрати у боях за Авдіївку - "16 тисяч безповоротних втрат".

Як раніше повідомлялося, інженер російського концерну "Алмаз-Антей" застрелився після прильоту ракети по будинку його бабусі у Харкові.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини