18 лютого 2024, 11:31

Z-бойовик Мурз розкрив втрати ЗС РФ в Авдіївці: "Сирський уміло витягнув своїх, а ми сточені під нуль"

Російський окупант Андрій Морозов запевняє, що за 4 місяці боїв за Авдіївку армія РФ зазнала більших втрат, ніж за всю афганську війну.

Z-бойовик Мурз розкрив втрати ЗС РФ в Авдіївці: "Сирський уміло витягнув своїх, а ми сточені під нуль"

Поки лояльна Кремлю пропаганда заходиться захопленням через захоплення уламків Авдіївки, низка Z-каналів розганяє "зраду". Річ у тім, що ця битва коштувала армії РФ більших втрат, ніж Бахмут.

Про це відверто пише російський військовий, відомий Z-блогер Андрій Морозов (Мурз), передає Діалог.UA.

Сумний окупант вважає, що за криваве захоплення Авдіївки російське командування має не отримувати нагороди, а дружно відправитися до в'язниці. Втрати ЗС РФ на цій ділянці всього за 4 місяці перевищили ті, що Росія понесла в афганській війні.

За даними Мурзи, низку підрозділів ЗС РФ у боях за Авдіївку "сточено під нуль".

"З жовтня від Невельського до Новоселівки 16 тисяч безповоротних втрат із нашого боку та близько 300 одиниць вибитої бронетехніки", - повідомив Z-бойовик.

З його слів, військових ЗС РФ, які намагаються подати скарги до прокуратури через авдіївську бійню, не хочуть слухати. Їм пропонують мовчки вмирати.

"Найгірше у цій історії, найгірша ознака майбутніх нових пі**еців те, що бійцю зі "сточеного під нуль" полку 1487-го, коли він несе заяву до пітерської військової прокуратури, відмовляють у прийомі... А ви, солдатики, ... помріть мовчки", - розповів окупант.

Мурз констатував, що військове командування України вкотре майстерно переграло російське.

"Зараз не сміюся. Мені ДУЖЕ х**во... Сирський уміло витягнув із "котла" в Авдіївці, яку "брали довго та насилу", навіть ту невелику частину українських військ, які ще можна було там "прищемити"... Противник, провівши оборонний бій, (...) каже "до побачення" та валить на нові, заздалегідь підготовлені позиції", - повідомив Мурз.

Тим часом вихід з Авдіївки - мудре рішення нового Головкома ЗСУ Сирського.

Крім того, у Z-каналах лине "зрада": "Авдіївка обійшлася нам кратно дорожче, ніж Бахмут, це за межею".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини