12 лютого 2024, 09:34

Як російські літаки допомагають знищувати в Україні ворожих солдатів: ЗМІ про скандал із Росавіацією

Росавіація незаконно вивела з юрисдикції РФ майже 60 літаків і вертольотів, деякі з яких тепер в Україні.

Як російські літаки допомагають знищувати в Україні ворожих солдатів: ЗМІ про скандал із Росавіацією

У РФ досі не можуть зрозуміти, як керівництву Росавіації у період з березня 2022 року до осені 2023 року вдалося вивести з-під юрисдикції РФ майже 60 літаків і вертольотів.

РосЗМІ пишуть про те, що відомо про три випадки, коли російські гелікоптери опинилися у Києва та брали активну участь у знищенні армії Путіна, інформує канал "Україна 365" із посиланням на "Известия".

Джерело пише і про те, що на службі ЗС ЗСУ перебувають і російські транспортники "Іл-76". Усі ці дії у лавах Росавіації призвели до того, що вже у вересні 2023 року у відставку був відправлений Олександр Нерадько, який був біля керма компанії 14 років.

РосЗМІ пишуть, що в Україні опинилося відразу три вертольоти "Мі-8".

Колишній військовий пілот Олег Смирнов виступає за те, щоб РФ поки що не продавала взагалі транспортні літаки "Іл-76", поки в Україні триває війна.

На сайті Росавіації значиться, що у період з березня 2022 по червень 2023 року було знято з реєстрації та продано за кордон одразу 43 літаки, включно з 6 вертольотами "Мі-8" і двома літаками "Іл-76".

Відомо, що частину літаків придбав Казахстан, а частину Азербайджан. Не виключено, що деякі літаки потрапили до Молдови.

Нерадько після звільнення з Росавіації влаштувався радником директора "Норнікель". Однак уже у лютому 2024 року його звідти звільнили. Причина поки незрозуміла, але у пресслужбі заявили, що через конфлікти інтересів.

Раніше ми повідомляли, що, за словами Данілова, на борту збитого "Іл-76" точно не було українських військовополонених.

Нагадаємо, у ніч на 31 січня ЗСУ запустили по військових об'єктах у Криму 23 ракети. Під ударами опинився аеродром Бельбек.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини