7 грудня 2023, 10:35

Жданов конкретизував, на якій саме лінії оборони росіян насправді перебувають ЗСУ

Військовий експерт Олег Жданов не погодився із заявою Рустема Умерова про те, що ЗСУ нині перебувають між другою та третьою лінією оборони росіян.

Жданов конкретизував, на якій саме лінії оборони росіян насправді перебувають ЗСУ

Міністр оборони України Рустем Умеров в інтерв'ю Fox News заявив, що українські війська звільнили 50 % окупованих територій і вже пройшли другу лінію оборони росіян. Однак полковник запасу ЗСУ Олег Жданов не погодився з цим.

"Я не знаю, звідки Умеров узяв ці дані. За інформацією Генштабу, ми перебуваємо всередині другої лінії", - сказав військовий аналітик в інтерв'ю Євгенії Кутнової для YouTube-каналу "Фабрика новин".

За словами Жданова, наразі передові рубежі - це Новопрокопівка та Вербове, які є серединою так званої "лінії Суровікіна". Ми перебуваємо у другій лінії, а не за другою. Якби ми вийшли за другу лінію, то вже просувалися б на Пшеничне або на Очеретовате, але поки що цього немає, пояснив полковник.

"Також, наскільки я розумію, ми призупинили штурмові дії на цьому напрямку. Головне завдання зараз - це утримання цього плацдарму хоча б у тому вигляді, в якому він є на сьогоднішній день", - зазначив Жданов.

Нагадаємо, Олег Жданов розповів, де ЗСУ досягли великого успіху, про який майже не згадують.

Також Олег Жданов припустив, коли нарешті буде зруйновано Кримський міст: "Ситуація унікальна..."

Раніше Олег Жданов пояснив, чому союзники ніколи не дозволять Україні бити по території РФ західною зброєю.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини