7 грудня 2023, 07:55

ЗСУ не тільки зміцнили свої позиції у Кринках, а й контролюють цілу низку іншої території – ISW

Українські захисники нарощують свою присутність у Кринках, щоб звідти почати просування вглиб Херсонщини.

ЗСУ не тільки зміцнили свої позиції у Кринках, а й контролюють цілу низку іншої території – ISW

ЗСУ продовжують вести бої на лівому березі Херсонщини з метою розширити плацдарм. При цьому російські воєнкори пишуть, що напередодні особливих успіхів ЗСУ не досягли.

Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на цій ділянці фронту за минулу добу.

Z-пабліки пишуть, що українські штурмові групи зробили не одну спробу просунутися на південь від Кринок. При цьому їм уже вдалося зміцнити свої позиції на південний схід від населеного пункту.

Ба більше, зі слів російських воєнкорів, ЗСУ продовжують посилювати свої сили всередині Кринок. Також під контролем українських захисників територія біля Антонівського мосту й у районі Козачих Лагерів. ЗСУ ефективно контролюють лісові масиви, острови та всю берегову лінію вздовж річки Конка.

Армія Путіна намагається вибити ЗСУ з лівого берега за допомогою авіації. Тільки за останні 24 години на позиції українських захисників було скинуто близько 100 авіабомб.

Кадри з геолокацією від 5 грудня показали присутність армії Росії на островах Дніпра південніше селища Велетенське. Однак аналітики з ISW впевнені, що у цьому районі російські війська перебувають ще з 2022 року.

Раніше ми повідомляли, що у перших числах грудня український десант висадився на острові Білогрудий, що знаходиться біля Голої Пристані.

Нагадаємо, МО РФ вирішило вибити український десант із Кринок за допомогою 104-ї десантної дивізії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини