У Z-пабліках відчайдушні крики після удару ЗСУ по аеродромах: "Багато вертольотів знищено, є загиблі"
Росіяни скаржаться на неефективну роботу російської ППО та зазначають точність ударів, завданих ЗСУ.
У Мережі з'являються все нові кадри з реакцією російських "воєнкорів" та інших прокремлівських пропагандистів після ударів по аеродромах окупантів під Луганськом і Бердянськом, передає ТГ-канал "Україна 365".
Зокрема, нещодавно росіяни поскаржилися, що їхня "славетна" ППО у районі захопленого Бердянська спрацювала вельми погано, а ЗСУ завдавали влучних ударів, після яких було знищено багато вертольотів. Крім того, вони пишуть, що у живій силі у ЗС РФ після недавніх ударів по аеродромах також є втрати.
Нагадаємо, українська армія завдала ударів по вертольотах і обладнанню російських військ поблизу Луганська та Бердянська. Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні повідомив про ураження двох вертольотів і складу боєприпасів.
Крім того, легітимний мер Мелітополя в екзилі Іван Федоров опублікував у телеграм-каналі відео, де знято момент атаки на аеродром Бердянська.
До речі, військовий аналітик Ян Матвєєв зазначив, що аеродром у Бердянську виконує важливу роль для російських військових.