30 серпня 2023, 07:05

Відома причина, через яку почалися проблеми у 205-й бригаді ЗС РФ: в ISW озвучили тези

Російські військові блогери п'ятий день поспіль звинувачують МО РФ у жорстокому поводженні з окупантами з 205-ї мотострілецької бригади.

Відома причина, через яку почалися проблеми у 205-й бригаді ЗС РФ: в ISW озвучили тези

Російські військові блогери п'ятий день поспіль звинувачують МО РФ у жорстокому поводженні з окупантами з 205-ї мотострілецької бригади. Вона входить до складу 49-ї загальновійськової армії ПВО РФ. Також російські воєнкори обурені пропагандистським роликом, на якому нібито п'ятеро окупантів заявили, що служать у 205-й бригаді й у них на фронті все добре.

Z-паблік "Два майори" стверджує, що російське військове командування почало карати окупантів із 205-ї бригади за їхні висловлювання про проблеми. Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили озвучити проблеми навколо армії окупантів.

205-та бригада діє у районі островів у дельті Дніпра біля Антонівського мосту, де їх щодня криє українська артилерія.

Російські пабліки пишуть про те, що проблеми у бригаді почалися після призначення нового командира з позивним "Скіф". Донедавна він командував 100-ю бригадою "ДНР". Усі свої державні нагороди Скіф отримав за "успіхи" на фронті, за якими стояли життя тисячі окупантів.

Не виключено, що російські воєнкори на тлі ситуації з 205-ю бригадою хочуть висунути на провідні ролі генерала Теплинського, який курирує всі російські війська на Півдні України.

Російські блогери заявили, що російському військовому командуванню необхідно негайно змінити своє керівництво, якщо РФ хоче виграти війну, а українські сили становлять загрозу для 205-ї окремої мотострілецької бригади, яка нібито зазнала жорстокого поводження.

Не виключено, що Скіфа на посаду командира призначив особисто Герасимов або ж командувач групою "Дніпро" Макаревич.

Російські воєнкори вже неодноразово скаржилися на МО РФ, що ті не в змозі відреагувати на погрози ЗСУ з боку Антонівського мосту.

Багато воєнкорів хвалять Теплинського та при цьому лають Макаревича. Однак не варто забувати, що сам Теплинський був тісно пов'язаний із ПВК "Вагнер" і всіляко намагався протистояти рішенням Шойгу та Герасимова з того чи іншого питання у війні в Україні.

Теплинський, можливо, втратив певний авторитет після повстання Пригожина.

Раніше ми повідомляли, що російські Z-канали розділилися на два табори через ситуацію навколо 205-ї бригади.

Нагадаємо, Z-канали опублікували обличчя командира 205-ї бригади, який кидає на забій своїх підлеглих.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини