6 червня 2023, 12:54

У ЗСУ розповіли, як підрив окупантами Каховської ГЕС позначиться на контрнаступі

Командування Збройних сил України передбачало такі дії з боку ворога, підрив Каховської ГЕС, і зробило відповідні розрахунки.

У ЗСУ розповіли, як підрив окупантами Каховської ГЕС позначиться на контрнаступі

Підрив росіянами дамби Каховської ГЕС не завадить запланованому контрнаступу та звільненню українських територій від загарбників.

Про це розповів командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, передає "Укрінформ".

За його словами, військове командування України заздалегідь передбачило можливі дії армії РФ з підриву Каховської ГЕС і провело відповідні розрахунки, тож такі дії окупантів не зашкодять контрнаступу.

"Що стосується Каховської ГЕС, військове командування заздалегідь передбачало ворожі дії, зокрема і дії з підриву Каховської ГЕС. Є відповідні розрахунки, відомі військовому командуванню щодо збитків, які можуть бути внаслідок розливу води. Наразі відповідним командуванням на цьому напрямку вживаються заходи насамперед щодо забезпечення безпеки цивільного населення спільно з керівниками державної влади на місцях. Щодо перешкоджання нашим наступальним діям військове командування повністю враховувало і такі ворожі підступні дії, та відповідно вони не мають нашкодити нашому наступу на тих напрямках, де може бути розлив води", - повідомив Наєв.

Нагадаємо, окупанти планували теракт на Каховській ГЕС заздалегідь, у Мережі з'явилися докази.

Тим часом голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у месенджері прокоменував нещодавній терористичний акт, вчинений російськими військовими на Каховській ГЕС. За його словами, в окупантів РФ тепер паніка та проблеми.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини