5 червня 2023, 09:13

Кремль не досяг жодної мети, атакуючи Україну у травні дронами-камікадзе: розвідка озвучила причини

Протягом травня окупанти запустили територією України понад 300 іранських дронів-камікадзе.

Кремль не досяг жодної мети, атакуючи Україну у травні дронами-камікадзе: розвідка озвучила причини

За 15 місяців війни в Україні місяць травень видався найбільш "результативним" за кількістю запусків дронів-камікадзе з боку РФ.

Сьогодні, 5 червня, у прес-службі Міноборони Британії озвучили головні тези щодо ситуації навколо дронів.

Експерти не сумніваються, що одна з головних цілей Кремля - змусити Київ якомога більше витрачати новітні ракети ППО для збиття іранських дронів-камікадзе.

При цьому у травні українській системі ППО вдалося перехопити понад 90% дронів-камікадзе. Проти них були задіяні не новітні системи ЗРК, а вже ті, що стояли на озброєнні ЗСУ до 24 лютого 2022 року. Також їх приземляли і за допомогою систем РЕБ, а отже Кремль не домігся жодної зі своїх цілей, запускаючи по території України ударні дрони.

Ба більше, військові експерти впевнені, що Москві не вдалося досягти поставлених цілей, завдаючи ударів далеко за лінією фронту. РФ досі не навчилася вражати динамічні цілі на великих відстанях. Головна причина - недосконалий процес наведення ракет і дронів.

Нагадаємо, 2 червня ворог знову атакував Київ дронами та ракетами. Кремль 6 днів поспіль здійснював атаки на столицю України.

Тим часом Мадяр оголосив збір на дрони-камікадзе, щоб завдати масованого удару по ворожій армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини