5 червня 2023, 07:16

Пригожин показав побитого підполковника ЗС РФ – бранця ПВК "Вагнер"

Підполковник Міноборони РФ, який дав наказ обстріляти бойовиків ПВК "Вагнер", заявив, що зробив це "через особисту неприязнь" до найманців.

Пригожин показав побитого підполковника ЗС РФ – бранця ПВК "Вагнер"

Євген Пригожин показав відео з полоненим командиром 72-ї мотострілецької бригади підполковником ЗС РФ Романом Вінівітіним, який обстріляв "Урал" ПВК "Вагнер".

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

Вінівітін стверджує, що обстріляв військову машину колишніх ув'язнених через особисту неприязнь до них після випитого алкоголю, а до цього роззброїв "вагнерівців" також через особисту неприязнь. На відео підполковник із розбитим носом заявляє, що "винен".

Раніше пресслужба Пригожина поширила рапорт, де був описаний інцидент з обстрілом "вагнерівців" під Бахмутом. Інцидент стався ще 17 травня, але надати йому розголосу вирішили тільки зараз. За версією ПВК кухаря Путіна, колишні ув'язнені приїхали на розмінування доріг, якими мали відступати, однак там їх обстріляли з боку позицій Міноборони. "Вагнерівці" затримали військовослужбовців МО РФ.

До речі, раніше Вінівітіна звинувачували у погрозах убивством, а також у тому, що він кинув солдатів і ексув'язнених на позиції без підтримки артилерії та без зв'язку з командуванням.

У відомстві Шойгу поки не відреагували на нову порцію звинувачень.

Раніше Пригожин звинуватив відомство Шойгу у мінуванні шляхів відступу "вагнерівців".

А найближчим часом у Росії розгорнуться події щодо контролю над Міноборони, впевнений політолог Андрій Піонтковський. Життя Пригожина, який поступово виходить з-під контролю Кремля, може опинитися під загрозою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини