4 червня 2023, 22:30

Армія Путіна відкрила вогонь на ураження по "вагнерівцях", які виходили з Бахмуту, – Пригожин

Конфлікт між ватажком ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним і російським Міноборони набирає обертів.

Армія Путіна відкрила вогонь на ураження по "вагнерівцях", які виходили з Бахмуту, – Пригожин

За наказом Міноборони РФ по найманцях ПВК "Вагнер", які виходили з Бахмуту, було відкрито вогонь на поразку, коли ті залишали Бахмут і розміновували закладені військовослужбовцями Росії міни для підриву колон "вагнерівців".

З такою заявою виступив ватажок ПВК Євген Пригожин, повідомляє ТГ-канал "Україна 365".

Інцидент стався 17 травня у районі населеного пункту Семигір'я. "Вагнерівці" дізналися, що окупанти РФ мінують дорогу у тиловій зоні. Група найманців вирушила на інженерну розвідку та справді знайшла закладену та приведену у дію вибухівку. Ексув'язнені почали розмінування дороги, але не встигли розчистити шлях відходу, оскільки по них відкрили вогонь.

"Була виведена з ладу службова машина "Урал" прямим попаданням у двигун, особовий склад не постраждав", - стверджує Пригожин.

Найманці зупинилися, розосередилися та "вжили заходів у відповідь". "Вагнерівцям" вдалося затримати військовослужбовців РФ, які обстрілювали їх і перебували у стані алкогольного сп'яніння.

Раніше повідомлялося, що Пригожин звинуватив відомство Шойгу у мінуванні шляхів відступу "вагнерівців". Однак пропаганда нагадала "кухареві Путіна", що його підлеглі чинили так само та "забували" попереджати військовослужбовців РФ про заміновані дороги.

А журналіст Невзоров вважає, що Кремль припустився смертельної для себе помилки з ватажком ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини