2 червня 2023, 11:48

"Це буде другий Чорнобиль", – очільник Херсонщини підтвердив мінування "Кримського Титану" армією РФ

Росіяни мінують завод "Кримський Титан" на північній частині півострова, підтвердив голова Херсонщини Олександр Прокудін.

"Це буде другий Чорнобиль", – очільник Херсонщини підтвердив мінування "Кримського Титану" армією РФ

Росія вдалася до екологічного шантажу перед великим контрнаступом України. Окупанти почали мінувати завод "Кримський Титан" у північній частині півострова.

Інформацію підтвердив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, записавши з цього приводу відеозвернення.

Партизани днями повідомили про підвезення росіянами вибухівки на "Кримський Титан", що під Армянськом. Це підприємство є найбільшим виробником діоксиду титану у Східній Європі, воно випускає велику кількість різних хімічних матеріалів. Якщо там станеться вибух, можуть постраждати кілька країн.

"Вони завезли на територію заводу "Кримський Титан" вибухівку та мінують територію. Вибух на заводі буде другим Чорнобилем: викид в атмосферу тисяч тонн отруйних речовин", - розповів Прокудін.

Він уточнив, що, крім Криму, викиди можуть накрити ще 7 областей України, Туреччину, а також країну-агресора Росію.

Глава області уточнив, що таким чином росіяни переслідують кілька цілей. Екологічним шантажем вони намагаються зупинити окупацію Україною своїх територій. Якщо трагедія трапиться, Москва може спробувати покласти провину на Україну за те, що сталося.

Раніше Галлямов пояснив, чому росіяни "проковтнуть" повернення Україні Криму та Донбасу.

Тим часом Березовець розповів про подію, яка вказує на серйозну підготовку України до звільнення Криму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини