30 травня 2023, 13:55

"Це не дуже хороша новина", – Царьов розповів, які ракети по РФ почали застосовувати ЗСУ

За словами Царьова, українська армія почала швидко модернізувати ракети "C-200", яких в України дуже багато.

"Це не дуже хороша новина", – Царьов розповів, які ракети по РФ почали застосовувати ЗСУ

Російський колаборант і колишній член "Партії регіонів" Олег Царьов б'є на сполох і заявляє, що ЗСУ почали переобладнувати та запускати по РФ старі радянські ракети "C-200 Ангара", запаси яких в України дуже великі. У своєму Telegram-каналі він пише, що напередодні уламки ракети "C-200" було виявлено у Бєлгородській області за 50 кілометрів від кордону. Також там виявлено воронку діаметром 15 метрів і глибиною 3 метри.

За словами колаборанта, конструктивно ракету було перероблено як аналог балістичної ракети: на ній було замінено осколкову бойову частину на фугасну.

"У цій війні вже застосовували старі ракети "С-300" для ударів по наземних цілях. Схоже, дійшла черга до С-200. Це не дуже хороша новина, оскільки, повторююся, таких ракет на складах України багато", - пише він.

Ба більше, Царьов зазначає, що, судячи з усього, зараз Україна проводить тестові пуски по російських військових об'єктах, опрацьовуючи дедалі складніші та серйозніші ракетні удари по РФ.

Нагадаємо, масований наліт безпілотників на Москву та Московську область проходив у безпосередній близькості від місця, де живе Путін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини