26 травня 2023, 11:28

"РФ програє, але почне нову війну", – Левін озвучив, що потрібно робити Україні для відбиття повторної атаки

Ігаль Левін висловив упевненість у тому, що Росія програє у війні проти України, але, цілком імовірно, залиже рани та піде у повторний наступ.

"РФ програє, але почне нову війну", – Левін озвучив, що потрібно робити Україні для відбиття повторної атаки

Офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін переконаний, що Росія приречена на поразку. Але це не означає, що після перемоги Україні можна буде розслабитися. На жаль, навпаки, їй потрібно буде інтенсивно вибудовувати безпекову архітектуру з огляду на те, на що перетвориться Росія: на конфедерацію, окремі держави чи залишиться існувати у вигляді імперії.

"Є дуже багато різних сценаріїв, зокрема що росіяни виведуть війська, але збережуть себе як імперію. Вони будуть зализувати рани та готуватися до наступного витка, до наступної війни через 10-30 років. І Україні доведеться готуватися всі ці 10-30 років", - сказав військовий експерт в інтерв'ю Василю Пехньо для YouTube-каналу "Фабрика новин".

Як зазначив Левін, українці насамперед мають не заглядати на те, як там у Росії (етично чи неетично тощо) або хто такий Пригожин і що він робить, а звернути погляд на себе.

"Потрібно думати, як буде далі вибудовуватися Україна та її національні інтереси. І всі рішення як по відношенню до США, так і по відношенню до Росії мають виходити виключно з інтересів України й українців. Це базис стратегічного мислення, яким має керуватися Київ", - наголосив офіцер.

Нагадаємо, Ігаль Левін назвав подію, яка звела нанівець "великий наступ" Путіна.

Також Ігаль Левін перерахував дії РФ, які можна буде розцінити як початок російського "гіпернаступу" на Україну.

Раніше Ігаль Левін пояснив, чому для Росії важливо повторно напасти саме на Київ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини