2 травня 2023, 19:12

Кремль наказав пропаганді готувати росіян до поразки, надійшла нова методчика – ЗМІ

Російській пропаганді наказано морально готувати росіян до майбутніх військових невдач у зв'язку з прийдешнім контрнаступом ЗСУ.

Кремль наказав пропаганді готувати росіян до поразки, надійшла нова методчика – ЗМІ

Кремль розіслав своїм пропагандистам нову методичку про те, як "правильно" подавати росіянам інформацію про великий контрнаступ, який готують Сили оборони України. Рекомендовано психологічно готувати громадян РФ до поразки своєї армії.

Документ опинився у розпорядженні російського опозиційного видання "Медуза".

Пропагандистам наказано "не занижувати очікування" з приводу майбутньої військової операції ЗСУ. Вони мають особливо активно підкреслювати, що готується контрнаступ "за підтримки НАТО", з масштабними поставками західного озброєння, щоб виправдати ймовірну поразку.

"Якщо наступ буде невдалим, можна буде говорити: армія (РФ - ред.) уміло відбила переважаючу за потужністю атаку. Ціна цієї перемоги сильно зросте. Якщо Україна... досягне якихось успіхів і займе території, їхню втрату теж можна буде пояснити: весь Захід зосередив величезні зусилля на фронті", - розповіло джерело.

Він додав, що у разі успішного просування ЗСУ пропаганда розповідатиме росіянам, що успіхи українців нібито набагато скромніші, ніж могли бути.

Також у методичці рекомендовано не розповідати росіянам про величезні суми, які Росія витрачає на проекти на окупованих територіях України. Річ у тім, що через путінську "спецоперацію" видатки на соціальні проєкти у російських регіонах були сильно урізані. І влада РФ не хоче, щоб населення ще сильніше розлютилося через своє зубожіння.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що пропагандист Попов в ефірі закликав росіян готуватися до гіршого через український контрнаступ.

Ми також писали, що Z-пропагандистка заговорила про розкладання армії РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини