30 березня 2023, 12:19

"Це дуже сумнівно", – Березовець прокоментував новину про можливе вручення повісток через месенджери

Політолог Тарас Березовець відреагував на заяву Федора Веніславського про ймовірне вручення повісток через месенджери.

"Це дуже сумнівно", – Березовець прокоментував новину про можливе вручення повісток через месенджери

Представник президента України у Верховній Раді Федір Веніславський заговорив про те, що уряд розглядає можливість вручення повісток військовозобов'язаним чоловікам через месенджери та соціальні мережі. Однак політолог і військовослужбовець Тарас Березовець вважає, що ця історія навряд чи буде успішною. "Практика застосування цієї схеми виглядає, по-моєму, дуже сумнівно", - заявив експерт в інтерв'ю Юрію Бібіку для YouTube-каналу "Фабрика новин".

За словами Березовця, він не пам'ятає, щоб подібна практика застосовувалася де-небудь у цивілізованих країнах.

"Я все ж таки прихильник старої школи, більш консервативної, яка передбачає, що всі повістки мають вручати особисто, тим паче де гарантія, що телефон перебуває у руках цієї конкретної людини? І довести це дуже важко, адже можна сказати, що вона його загубила, віддала, позичила. Навіть якщо повідомлення стоятиме з галочкою "Прочитано", довести, що це прочитав саме конкретний призовник, неможливо", - пояснив політолог.

Потім експерт зазначив, що депутати, звісно, можуть зайнятися цим законопроектом, але на практиці він навряд чи матиме успіх.

Раніше Тарас Березовець припустив, як відбуватиметься військова операція ЗСУ зі звільнення Криму.

Також Тарас Березовець розповів про те, до чого українцям потрібно бути готовими у 2023 році: "Захід посилає нам не зовсім приємні сигнали".

Ще трохи раніше Тарас Березовець прокоментував візит Сі Цзіньпіна до Москви: "Нічого радикального не сталося".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини