29 березня 2023, 11:05

В окупантів на Півдні України великі проблеми з логістикою: Андрющенко виклав у Мережу докази

В окупантів дуже великі проблеми з логістикою на трасі Крим – Мелітополь – Маріуполь.

В окупантів на Півдні України великі проблеми з логістикою: Андрющенко виклав у Мережу докази

Сьогодні, 29 березня, у Мережі з'явилися свіжі кадри з траси, що веде з окупованого Криму у бік Мелітополя та Маріуполя. Вантажівки окупантів застрягли на ґрунтовій частині траси.

Новиною та відео на своїй сторінці у соцмережі поділився радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

В окупантів уся наземна логістика з Криму до Маріуполя проходить єдиною трасою, та щоразу там постійні затори. На свіжому відео добре видно, як поряд із фурами у бік Маріуполя та Мелітополя вишикувалася черга з військових вантажівок армії Путіна. Завдяки таким заторам окупанти вчасно недоотримують паливо та боєприпаси.

Військові вантажівки намагаються об'їхати трасу ґрунтовою дорогою, що ще більше паралізує рух дорогою, саме тому, за словами Андрющенка, окупанти і намагаються якнайшвидше ввести в експлуатацію Маріупольський порт.

Щодня окупанти перекидають у район Маріуполя та Мелітополя боєприпаси та підкріплення на випадок можливого контрнаступу ЗСУ.

Українські захисники, своєю чергою, завдають ударів по логістиці ворога. Тільки у березні безпілотники атакували залізничну станцію Джанкой у Криму. А напередодні артилерія завдала удару по підстанції у смт Веселе, залишивши без електрики залізничний вузол Федорівку на Мелітопольщині.

Раніше ми повідомляли, що 29 березня у Мелітополі у районі підстанції локомотивного депо прогриміли вибухи.

Нагадаємо, Z-канали повідомляють про 5-6 ракет HIMARS, які летіли у бік Мелітополя, але нібито одна досягла своєї мети.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини