24 березня 2023, 11:05

Роман Світан назвав причину, через яку контрнаступ ЗСУ може початися трохи пізніше

Роман Світан заявив, що початок українського контрнаступу – це питання кількох тижнів, але при цьому він може трохи затриматися з однієї важливої причини.

Роман Світан назвав причину, через яку контрнаступ ЗСУ може початися трохи пізніше

Полковник запасу ЗСУ, військовий аналітик Роман Світан підтвердив інформацію про те, що початок контрнаступу ЗСУ - це питання кількох тижнів. Найімовірніше, він почнеться після Великодня, у середині - наприкінці квітня, тому що потрібна вже усталена суха погода та підсохлий ґрунт. Про це експерт повідомив в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online.

Однак є варіант, за якого наші військові керівники можуть спеціально затримати початок наступальних дій, попередив Світан. Це станеться у тому разі, якщо вони захочуть подивитися, що придумає Путін до 9 Травня.

"У росіян вічно якісь прив'язки до сакральних дат, тому якщо буде реальна можливість відтягнути до 9 травня та подивитися, куди вони рушать, то ми це зробимо. А далі вже на протиході ми заб'ємо останній цвях у кришку труни російської армії", - заявив військовий експерт.

Нагадаємо, Роман Світан розповів, як ЗСУ можуть "поставити хрест" на всій танковій галузі РФ.

Також Роман Світан назвав терміни початку українського контрнаступу.

Раніше Роман Світан пояснив, чому Пригожин почав панікувати: "Він б'ється в істериці".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини