21 березня 2023, 08:17

"Не вірте російським фейкам", – боєць ЗСУ розповів про справжній стан справ навколо Бахмуту

Українські захисники не збираються здавати ворогові фортецю Бахмут, бо мають сили та резерви для успішної оборони.

"Не вірте російським фейкам", – боєць ЗСУ розповів про справжній стан справ навколо Бахмуту

Українські захисники не збираються здавати ворогу фортецю Бахмут, бо ЗСУ мають сили та резерви для успішної оборони. Про це напередодні заявив один з українських захисників, який перебуває у самому місті та бере активну участь у захисті Бахмуту.

З його слів, у Мережі поширюється дуже багато непідтвердженої та викривленої інформації про події навколо самого міста, інформує "Україна 365".

РосЗМІ часто публікують кадри, як нібито ЗСУ залишають місто, але насправді картина зовсім інша. У ЗСУ є резерв для успішного захисту міста, а також політична воля, якої не було у 2014 році.

Дійсно, ситуація у самому місті дуже складна та бійцям ЗСУ доводиться нелегко, проте про здачу міста не може бути й мови.

Аналітики з ISW заявляють, що 19 і 20 березня окупанти здійснювали штурм Бахмуту. Російська армія трохи просунулася у районі вулиці Корсунського, біля комплексу "АЗОМ" і між Богданівкою та Хромовим. "Вагнерівці" зуміли просунутися у районі Маріупольського кладовища на південному заході Бахмуту.

За словами Пригожина, зараз його найманці контролюють 70% міста. 19 березня вони вели бої у районі траси Т0504 Костянтинівка - Часів Яр - Бахмут.

Низка російських ЗМІ повідомила про те, що "вагнерівці" вже ведуть бої у районі стадіону "Аванград", що розташований за 800 метрів від будівлі міської ради.

Самі ж російські військові блогери бояться перспективи контратаки ЗСУ у Бахмуті.

Раніше аналітики з ISW запевняли, що незабаром армія Путіна досягне кульмінації на всіх ділянках фронту та ЗСУ можуть починати свій контрнаступ.

Нагадаємо, Жданов упевнений, що новий весняний контрнаступ ЗСУ триватиме близько 1-2 місяців.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини