20 березня 2023, 14:06

"Бахмут – це сталінградська битва навпаки", – Стрєлков передрік ганебний результат для Росії

Російський диверсант Ігор Стрєлков-Гіркін вважає, що командування РФ перевершить у помилках Третій рейх.

"Бахмут – це сталінградська битва навпаки", – Стрєлков передрік ганебний результат для Росії

У районі Авдіївки та Бахмуту тривають важкі бої, проте ЗСУ не дають окупантам РФ виконати свої завдання.

Агент ФСБ РФ, військовий злочинець Ігор Стрєлков вважає, що російські воєначальники у боях за Бахмут можуть серйозно прорахуватися, як німецький Вермахт наприкінці 1942 року, про що і висловився у Telegram.

"Що таке "битва за Бахмут"? По суті (хоча масштаби значно менші) - це "сталінградська битва навпаки". У битві за Сталінград наше командування зуміло нав'язати німцям тривалу та безперспективну битву на виснаження, готуючи одночасно резерви для рішучого стратегічного наступу", - пише Гіркін.

Тепер такий маневр провернуло українське командування, а росіяни попалися на гачок. Він із прикрістю чекає на повторення такого ж сценарію та помилок, як у Сталінграді, тільки тепер не на користь РФ.

"Поки особисто я вважаю, що наше командування має намір перевершити своїх німецьких колег (з 3-го рейху - ред.)", - скиглить Гіркін.

Раніше Стрєлков почав розхвалювати роботу ЗСУ та визнав, що Бахмут, під час штурму якого російська армія вже понад півроку розбиває лоб, - це поразка.

Як повідомляв Діалог.UA, Гіркін анонсував швидкий провал: "Поразка та смута Росії забезпечені, залишилося зовсім небагато часу".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини