13 березня 2023, 10:28

РФ зібрала вагон жінок-ув'язнених і поїздом відправила на Донбас – Генштаб ЗСУ

Щоб компенсувати втрати, країна-агресор Росія вже дійшла до того, що посилає на війну жінок.

РФ зібрала вагон жінок-ув'язнених і поїздом відправила на Донбас – Генштаб ЗСУ

На поточний момент втрати "другої армії світу" у війні проти України становлять майже 160 тисяч, і до участі у путінській кривавій "спецоперації" стали активно залучати жінок.

Представниць слабкої статі у російських в'язницях масово вербують у ПВК "Вагнер". Господар найманців Пригожин раніше підтримав ініціативу відправки на фронт жінок-ув'язнених.

У ЗСУ розповіли про відправлення з РФ першої партії найманок. Їх перекидають залізницею у Донецьку область.

"На тлі великих втрат особового складу у війні ворог використовує альтернативні джерела поповнення життєвої сили. Минулого тижня рух у бік Донецької області було відзначено поїздом із плацкартними вагонами для перевезення ув'язнених. Один із вагонів із засудженими жінками", - повідомляється у свіжому зведенні Генштабу ЗСУ у Facebook.

Нагадаємо, Пригожин заявив, що до бойових дій слід залучати не тільки чоловіків, які відбувають покарання, а й жінок як снайперів. Однак у в'язницях виник опір.

Невдовзі депутатка Сейму Литви Довіле Шакалієне прокоментувала ідею та зазначила, що росіяни сотні років живуть життям рабів. "Жінок послали й підлітків пошлють", - сказала вона.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини