6 березня 2023, 18:37

Окупанти "на камеру" розстріляли українського полоненого за слова "Слава Україні"

Окупанти холоднокровно розстріляли полоненого українського військового за слова національного гасла "Слава Україні!".

Окупанти "на камеру" розстріляли українського полоненого за слова "Слава Україні"

Росія продовжує постачати матеріали для майбутнього трибуналу. Вкотре окупанти вчинили воєнний злочин, розстрілявши беззбройного українського військовополоненого, який виголосив "Слава Україні". У Мережу потрапило відео розстрілу, яке опублікував у Twitter український блогер Сергій Стерненко, вказавши на відсутність інформації про місце і час проведення цієї зйомки. У ТГ-каналі "Україна 365" також доступний цей матеріал для перегляду.

Злочин викликав суспільний резонанс і спровокував реакцію в ОП Зеленського.

"Убивство військового, який опинився у полоні, - приклад національної нікчемності росіян. За це обов'язково буде розплата. Від неї ніхто не може сховатися", - зазначив у своєму повідомленні Єрмак.

Відео вбивства полоненого стало резонансним і набуло широкого поширення у Мережі. Зусиль для його поширення доклали активісти та блогери по всьому світу.

Доступ до нього є й у російської аудиторії. При цьому коментарі на відкритих майданчиках слугують наочною демонстрацією справжнього обличчя росіян, які демонстративно прикривають його міфами про "нацистів" в Україні.

Раніше повідомлялося про звірства окупантів, які, намагаючись приховати сліди власних злочинів у Оленівці, поклали звинувачення у ракетній атаці на ЗСУ.

Також відомо про тортури, яких російські окупанти піддавали українських військових, записуючи свої знущання на відео.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини