5 березня 2023, 14:09

"Не поділяю оптимістичних прогнозів", – Гіркін очікує великих проблем через Бахмут

Захоплення Бахмуту не вбереже Росію від поразки у війні, впевнений диверсант Ігор Гіркін.

"Не поділяю оптимістичних прогнозів", – Гіркін очікує великих проблем через Бахмут

Російська пропаганда вже радіє захопленням Бахмуту, хоча взяти місто поки що не вийшло. Але навіть якщо у місто вдасться прорватися, це ніяк не позначиться на становищі ЗС РФ: Росія зазнає поразки у цій війні.

Про це у Telegram написав російський диверсант, військовий злочинець Ігор Гіркін, який відомий також під псевдонімом Стрєлков.

Він запевняє, що подальшого прориву фронту після захоплення не буде. Армія РФ зазнала таких важких втрат у "м'ясних штурмах" цього укріпрайону, що їй знадобиться велика кількість часу для відновлення боєздатності. Проблема полягає у тому, що часу немає, оскільки ЗСУ готуються до контрнаступу.

"Деякі блогери вже малюють "стрілки" ударів, які будуть нанесені після взяття Бахмуту. Однак я абсолютно не поділяю подібних оптимістичних прогнозів. До того моменту, коли "Вагнер" "домучить" містечко після більш ніж 2-місячного штурму, йому доведеться довго переводити дух", - написав диверсант.

Він побоюється майбутнього українського контрнаступу. Командування ЗС РФ тільки погіршує своє становище, знищуючи залишки своїх резервів і збільшуючи ймовірність обвалення фронту.

"Противник зробить свій хід, ймовірно, після завершення бездоріжжя. І розумно треба готуватися до відбиття їхнього удару, а не продовжувати винищувати залишки штурмової піхоти під Часів Яром, Авдєєвою й у Мар'їнці", - обурився Гіркін.

Зазначимо, що, на думку російської журналістки Юлії Латиніної, ЗСУ готуються залишити Бахмут. У місто зараз заводять Сили спецоперацій, які прикриють відхід основних сил і ще пару тижнів вестимуть бої. Бахмут, на її думку, буде пірровою перемогою для РФ, якою свого часу став Сєвєродонецьк: об цей укріпрайон РФ сточила свої резерви.

Раніше Стрєлков відверто розповів про "м'ясні штурми", які використовує РФ.

Також Стрєлков визнав, що в армії Путіна все погано в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини