22 лютого 2023, 12:35

"Йде 70-та хвилина", – Буданов провів аналогію боїв із футболом, озвучивши проміжний результат

Україну з середини та до кінця весни чекають вирішальні бої, і це стане переломним моментом у війні, заявив Буданов.

Західна преса спробувала провести аналогію року війни в Україні з футбольним матчем, тому попросила головного розвідника озвучити свою думку. Глава ГУР МО України Буданов заявив, що зараз рахунок на полі 1:1 і водночас триває 70-та хвилина матчу.

Напередодні журналісти Forbes виклали у Мережу інтерв'ю з Кирилом Будановим, у якому він поділився про "масштабний наступ" ЗС РФ і контрнаступ ЗСУ.

У росіян є "стратегічне завдання" - до 31 березня вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, нагадав глава розвідки.

За словами головного розвідника України, "великий наступ" армії Путіна вже йде, але не всі його бачать. При цьому Путін поставив перед своєю армією завдання вийти на адмінмежі Донбасу до 31 березня.

Однак найбільш вирішальні бої попереду. Пік бойових дій Буданов прогнозує з середини та до кінця весни. Саме у ці моменти і настане перелом у війні.

Одночасно з цими подіями ворог змінив тактику бою. Після повного фіаско під Вугледаром у бій іде тільки піхота. Артилерія перебуває далеко позаду, щоб хоч якось прикрити штурмовиків.

А Вадим Скібіцький вважає, що ЗС РФ почали новий наступ із початку лютого. Наразі відомо про 4-5 напрямків, де окупанти намагаються прорвати оборони ЗСУ. Зі слів представника ГУР МО України, ворог вестиме бої за Вугледар, Бахмут, Авдіївку, Мар'їнку, Лиман і Куп'янськ.

Раніше, за повідомленням Буданова, ворог у районі Бахмуту змінив свою тактику.

Нагадаємо, зі слів бойовика Ходаковського, через гостру нестачу артилерійських снарядів окупанти зазнають великих втрат у районі Вугледару.