8 лютого 2023, 08:06

Новий наступ армії Путіна: генерал Годжес вказав на головну проблему окупантів

Росії досі не вдалося вирішити питання логістики в Україні, тому генерал Годжес скептично ставиться до заяв про її масштабний наступ.

Новий наступ армії Путіна: генерал Годжес вказав на головну проблему окупантів

Американський генерал Бен Годжес дуже скептично ставиться до заяв про можливий масштабний наступ армії Путіна: окупанти досі не розв'язали свою головну проблему - логістику.

Напередодні генерал озвучив свою думку на каналі YouTube, який веде український політолог і офіцер 1-ї ОМБр Тарас Березовець.

Генерал не сумнівається, що МО РФ вдалося залучити до лав ЗС близько 300 тисяч мобілізованих, однак навіть вони не вирішать питання логістики. Щоб почати масштабний наступ, необхідні цілі ланцюги забезпечення.

Годжес упевнений, що Кремль спеціально розганяє інформаційну кампанію щодо свого майбутнього наступу, щоб відвернути Україну від своїх основних цілей у цій війні. При цьому генерал також не сумнівається, що Путін без проблем кине на штурм позицій ЗСУ нетренованих людей.

У ЗС РФ не так багато залишилося офіцерів, здатних у короткі терміни навчити новомобілізованих, саме тому не виключено, що Путін спробує прорвати оборону українських захисників за допомогою маси.

Годжес зізнався, що найманці з "Вагнера" вже не ті, що були на самому початку війни в Україні, втім, точно такої ж думки він і про десантників з РФ.

Розмови про новий наступ ЗС РФ ведуться з кінця 2022 року. Олексій Резніков упевнений, що новий наступ окупанти можуть приурочити до річниці війни проти України, водночас існує одразу три можливих напрямки, але реальним є тільки Донбас.

Тим часом Кремль знову поспішає з новим наступом і водночас повторює всі ті самі помилки, що й у лютому 2022 року.

Нагадаємо, військовий експерт Мусієнко озвучив думку, як у РФ триває набір до елітних підрозділів, які йтимуть в авангарді армії Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини