6 лютого 2023, 12:18

"Там іде залізниця", – Світан розповів, коли та де ЗСУ почнуть використовувати західні танки

Роман Світан заявив, що основна партія танків надійде у березні та всі вони будуть використовуватися щонайменше на трьох важливих напрямках.

"Там іде залізниця", – Світан розповів, коли та де ЗСУ почнуть використовувати західні танки

Українські військові дуже швидко освоять танки "Леопард", оскільки за принципом роботи вони нагадують "Гепарди", з якими наші бійці вже знайомі, саме тому час підготовки точно буде скорочено. При цьому перша партія прийде вже до 23 лютого, а основна частина - у березні. Усі західні танки будуть використані на напрямках прориву, а не в обороні. Про це повідомив військовий аналітик, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю Василю Голованову для YouTube-каналу "Фабрика новин".

"Важкі танки - оптимальний варіант саме у режимі прориву, тобто на Донецький фронт вони навряд чи підуть. Якщо буде ухвалено рішення форсувати Дніпро, то хороша робота вийде з Нової Каховки до Армянська (70 км)", - зазначив Світан.

Потім експерт додав, що основним напрямком для використання танків буде Оріхове - Токмак - Мелітополь (близько 80 км). "Також вони непогано показали б себе у напрямку від Гуляйполя до Бердянська через Чернігівку. Там іде залізниця, спостерігається рівний накатаний ґрунт і висоти якраз розташовують для руху танків, тож щонайменше за трьома напрямками ці танки будуть використовуватися. Я думаю, у березні ми це побачимо", - спрогнозував військовий експерт.

Раніше Роман Світан повідомив, на яку дату припаде пік наступу РФ: "Не 24 лютого".

Нагадаємо, Роман Світан розповів, яка система дасть змогу найефективніше закрити небо над Україною: "Потрібно домовлятися з Ізраїлем".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини