5 лютого 2023, 22:10

Жданов пояснив, чому РФ не завдає ударів по залізниці: "І не їдуть потяги"

Військовий експерт Олег Жданов розкрив справжні причини того, чому окупанти не знищують залізницю в Україні.

Жданов пояснив, чому РФ не завдає ударів по залізниці: "І не їдуть потяги"

На початку війни були ситуації, коли від ворожих ракет страждали об'єкти транспортної інфраструктури, але тепер РФ намагається вражати все, що пов'язано з енергетикою. Одне із завдань ворога на сьогодні - заморозити українців, чого зробити їм ніяк не вдається. Олег Жданов розповів, чому РФ навіть не намагається завдавати ударів по залізниці та наскільки сильно це могло б нашкодити Україні.

Думку Олега Жданова про пріоритетність цілей для нанесення ракетних ударів РФ можна дізнатися з відео на каналі YouTube.

"Руйнування нашої транспортної інфраструктури - це точно так само, як знищення нашої енергетичної системи. Вона настільки дубльована, у нас настільки розвинена мережа залізниць, що це не має сенсу. Поки не зруйнують усі мости та вузлові станції, ми відновимо ті, які були зруйновані першими", - зі знанням справи заявив військовий експерт.

Також Олег Жданов підкреслив: "Навіть зараз, коли завдавалися масовані ракетні удари по вузлах залізниці, рух поїздів же не припинявся. Так, ми перейшли у деяких на тепловозну тягу, тому що розбиті підстанції, не вистачає потужностей, але все працює".

Полковник запасу ЗСУ пояснив, за яким принципом військове керівництво РФ вибирає цілі для ракетних ударів в Україні: "Вони йдуть за принципом пріоритетності цілей. На сьогодні, судячи з характеру масованих ракетних ударів, можна зробити висновок, що пріоритетність цілей полягає саме в енергетиці. Чому? Тому що енергетика гасить усе: немає світла - немає тепла - немає води та не їдуть потяги".

Раніше Жданов повідомив, коли Путін "віддасть наказ іти на Київ".

Також Жданов повідомив, чим ризикують користувачі Viber в Україні у період війни.

Нагадаємо, Жданов назвав напрямок для наступу ЗСУ, після якого "далі війна безглузда".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини