31 січня 2023, 13:37

"Уже все почалося", – Роман Світан озвучив несподіваний факт про наступ росіян

Роман Світан заявив, що російський наступ, про який зараз усі говорять, насправді вже почався.

"Уже все почалося", – Роман Світан озвучив несподіваний факт про наступ росіян

Найактуальніша тема у сьогоднішньому інфопросторі - це наступ росіян, який прогнозують на лютий - березень. Але, як зазначив військовий аналітик, полковник запасу ЗСУ Роман Світан, цей наступ уже почався на Донецькому напрямку. Про це експерт повідомив в інтерв'ю Дмитру Гордону, яке можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

"Росіяни почали наступати на Різдво 7 січня. Вони запропонували перемир'я. Під виглядом перемир'я мали переформатуватися у районі Вугледару та Соледару. Але ми, природно, не погодилися, і тоді погасили рух у районі Вугледару. Але на Соледарі вони все-таки під цим прикриттям почали рухатися, та зараз уже весь Донецький фронт прийшов у рух", - розповів аналітик.

Також під час бесіди з журналістом Світан констатував, що на Донецькому напрямку росіяни скрізь наступають: від Вугледару до Соледару. "Тобто те, про що говорять, що за два - три місяці щось почнеться, не почнеться, уже все почалося. Зеленого свистка не буде, як це було 24 лютого 2022 року", - пояснив полковник.

Потім він додав, що, на жаль, російська мобілізаційна система запустилася вже на повну потужність.

Раніше Роман Світан озвучив свої очікування від 9-го "Рамштайну" у лютому: "І літаки, і вертольоти..."

Нагадаємо, Роман Світан розповів про ситуацію у Соледарі: "Ворог лежить як на долоні".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини