31 січня 2023, 07:59

"Коли ми приходимо, то ворог замовкає на 2–3 дні", – у ЗСУ розповіли про ключову роль танків у війні

Українські захисники зізналися, що танки просто необхідні на передовій, навіть щоб просто розігнати всіх "вагнерівців", достатньо й одного танка.

"Коли ми приходимо, то ворог замовкає на 2–3 дні", – у ЗСУ розповіли про ключову роль танків у війні

Значна частина південної та східної України є ідеальною місцевістю для сучасних західних танків і контрнаступу. Однак танки, передані Україні Заходом, не варто чекати раніше весни, а то й літа. Наразі українським захисникам доводиться воювати ще на танках радянського зразка.

В інтерв'ю телеканалу CNN українські захисники зізналися, що танки просто необхідні на передовій, навіть щоб просто розігнати всіх "вагнерівців", достатньо й одного танка.

Один із командирів із позивним "Давид" зізнався, що без танків і артилерії дуже сильно страждає піхота.

Зараз під контролем ЗСУ перебуває близько 40% території Донецької області. Однак чи зуміють українські захисники утримати ці землі до приходу танків.

28-та танкова бригада допомагає піхотинцям тримати оборону Бахмуту. Вони намагаються втримати ворога та не дати їм вийти до Костянтинівки.

Ця ж бригада брала найактивнішу участь у визволенні Херсону від ворожих військ.

Давид зізнався, що у них є нестача у боєприпасах. Однак на сьогоднішній день це єдина проблема, оскільки запчастин до танків вистачає.

На одному з роликів, які з'явилися у Мережі, можна побачити атаку позицій "вагнерівців", яку ведуть саме два українські танки. Зверху їх підтримують і коригують вогонь безпілотники.

На сьогодні найінтенсивніші бої тривають у районі Вугледару та Бахмуту.

Напередодні глава Міноборони Британії дав зрозуміти, що перша партія танків буде на передовій не раніше літа 2023 року.

Раніше американська преса повідомила про те, що танки M1 Abrams з'являться в Україні наприкінці 2023 або на самому початку 2024 року.

Нагадаємо, що в Італії відмовилися постачати Україні танки заявивши, що це наступальне озброєння.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини