27 січня 2023, 10:18

Окупанти перекинули у Мелітополь до 800 поліцейських із РФ: ЗМІ з'ясували головну причину такого кроку

РФ перекинула у Мелітополь приблизно 800 правоохоронців із Краснодарського краю та Ростовської області.

Окупанти перекинули у Мелітополь до 800 поліцейських із РФ: ЗМІ з'ясували головну причину такого кроку

Сьогодні, 27 січня, українські ЗМІ повідомили про те, що окупанти перекинули у Мелітополь приблизно 800 поліцейських із території РФ. Не виключено, що вони будуть задіяні у боротьбі проти партизанського руху.

В окупований Мелітополь активно перекидають не тільки військовослужбовців, але вже й силовиків, інформує Telgram-канал "РИА Мелитополь".

Джерело не виключає, що колаборанти та начальник із Петербурга Андрій Жидков не справляється з поставленим завданням, оскільки щотижня у місті стається надзвичайна подія, до якої причетні партизани та патріоти.

Про партизанський рух не так давно журналістам росЗМІ повідомляв колаборант Євген Балицький. З його слів, партизани не дають окупантам вільно дихати та ходити містом.

Він також заявив, що біля під'їздів тих чи інших колаборантів спрацьовує саморобний вибуховий пристрій. Партизани своїми діями нібито залякують тих, хто перейшов на бік ворога. При цьому Балицький також зізнався, що є і вбиті серед "нової влади" Мелітополя.

Колаборант наголосив, що багато гауляйтерів уже не хочуть працювати у таких населених пунктах, як Пологи, Василівка та Токмак. Саме у ці пункти противник планує перекинути правоохоронців із РФ для несення чергування. У цих населених пунктах є великі проблеми з "поліцією", заявив Балицький.

Колаборант зізнався, що місцеві жителі працюють на ЗСУ та дають координати, саме тому "поліція" працює тільки ув денний час доби, а вночі їде у Мелітополь.

Також жителі Бердянська повідомили, що нещодавно у місті з'явилися військові з нашивками "Вітебськ". Як виявилося, це не військовослужбовці з Білорусі, а окупанти з Амурської області.

Раніше ми повідомляли, що окупанти звозять мобілізованих на Запорізький напрямок, бо бояться контрнаступу ЗСУ.

Нагадаємо, британська розвідка озвучила реальну картину "успіхів" армії Путіна у районі Оріхового на Запорізькому напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини