27 січня 2023, 08:13

Залишивши Соледар, ЗСУ отримали додатковий бонус проти ворожої армії: Світан озвучив деталі

ЗСУ відійшли від Соледару на більш вигідні позиції, і тепер ворог, який перебуває у місті, лежить як на долоні.

Залишивши Соледар, ЗСУ отримали додатковий бонус проти ворожої армії: Світан озвучив деталі

Військовий експерт Роман Світан озвучив тривожну для окупантів новину із Соледару. Напередодні у Генштабі ЗСУ підтвердили той факт, що українських захисників у самому місті вже немає, проте вони продовжують вести бій за його межами.

Учора, 26 січня, полковник запасу ЗСУ озвучив свою думку щодо триваючих боїв за Соледар. В інтерв'ю "Апострофу" Світан заявив, що тепер ЗСУ б'ють по ворогу прямим наведенням, оскільки противник зараз як на долоні.

Після безперервної роботи ворожої артилерії українським захисникам не лишалося вибору, як покинути знищені позиції та закріпитися на більш вигідних за Соледаром.

Українські захисники перебувають на лівому березі річки Бахмутки на височині, з якої відкривається просто таки "мальовничий" краєвид на сам Соледар і окупантів.

Українська артилерія прямою наводкою б'є по ворогу, якому ніде сховатися, бо Соледар вони повністю самі знищили. Ворог не зможе обійти Бахмут зі сходу, а отже і не зможе взяти в оточення захисників міста.

25 січня речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий заявив про те, що українські захисники вийшли із Соледару, зайнявши вигідніші позиції за межами міста. Також він заявив, що у боях за Соледар окупанти втратили стільки ж бійців, скільки у двох війнах проти Ічкерії.

Зі слів командира аеророзвідки ЗСУ Мадяра, щоб вибити ворога із Соледару, українським артилеристам потрібні боєприпаси у великій кількості.

Крім того, на думку Свитана, танків, переданих Заходом, ЗСУ вистачить для одного великого контрнаступу, який він прогнозує на Запорізькому напрямку.

Нагадаємо, у ЗСУ озвучили причину, через яку українське командування віддало наказ захисникам Соледару повністю залишити місто.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини