26 січня 2023, 18:27

Патрушев дав зрозуміти, що Кремль не готовий іти на ескалацію в Україні

У Кремлі оцінили свої шанси у гонці озброєнь із Заходом і, схоже, вирішили подати сигнал про неготовність до ескалації війни в Україні.

Патрушев дав зрозуміти, що Кремль не готовий іти на ескалацію в Україні

Секретар Радбезу РФ Микола Патрушев натякнув, що російське керівництво не готове йти на ескалацію війни навіть у відповідь на постачання Україні Abrams і Leopard. Судячи з його слів, Москва намагається уникнути протистояння з НАТО.

"Сьогоднішні події в Україні стали підсумком багаторічної підготовки США до гібридної війни проти Росії та до спроби перешкодити формуванню багатополярного світу", - сказав Патрушев.

При цьому він стверджує, що колективний Захід не припинить війну з Росією та після завершення гарячої фази "конфлікту" в Україні. Однак для Росії питання втягування у тривале військове протистояння є вкрай болючим.

На цю заяву Патрушева звернув увагу політолог Тарас Березовець. Він вважає, що Патрушев знає, чим завершилася гонка озброєнь СРСР і США, а тому зробив заяву, підтвердивши, що повторювати долю Радянського Союзу у Москві не хочуть. Ймовірно, спроби домовитися із Заходом робитимуться ще частіше та наполегливіше.

Нагадаємо, 25 січня стало відомо, що Німеччина дозволила союзникам відправляти німецькі танки Leopard в Україну та має намір сама поставити кілька одиниць зброї.

На першому етапі ЗСУ отримають 14 танків, які є у наявності та можуть бути поставлені найближчим часом.

Український політолог Кирило Сазонов також спростував інформацію про те, що росіяни спробують чимось відповісти на передачу Україні танків.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини