"Жорстка економія", – окупантам віддали новий наказ по всіх позиціях
Російські окупанти отримали наказ жорстко економити боєприпаси на всіх позиціях.

У Telegram-каналі ГУР МО України опублікували чергове аудіоперехоплення розмови двох окупантів. Один із них говорить товаришу по службі про те, що було віддано наказ економити боєприпаси в усіх підрозділах і за всіма позиціями.
"Че у тебе з поповненням боєприпасів? Старшина привіз? Значить дивись, по всіх позиціях, наказ, жорстка економія боєприпасів. Жорстка економія боєприпасів, блін", - сказав загарбник товаришеві.
Незадовго до цього низка експертів стверджувала, що незабаром Росія зіткнеться з критичною нестачею боєприпасів. Зокрема, полковник запасу ЗСУ Роман Світан заявив, що вже наприкінці лютого окупанти вийдуть на нульові складські запаси щодо боєприпасів своєї артилерії.
Нагадаємо, у ГУР озвучили плани армії РФ і місце атаки у лютому - березні.
Раніше ми повідомляли, що окупанти перекинули на Херсонщину мобілізованих, проте є одне "але".
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
У Криму поспіх оперштабу Аксьонова та евакуація створюють вікно можливостей для точних ударів ЗСУ
21:50Трамп зробив нову заяву про можливі переговори Зеленського та Путіна і висловився про втрати РФ
20:38У Генштабі ЗСУ виступили із заявою після звинувачення України в "ударі по автобусу з дітьми" в РФ
18:51ЄС націлений на переговори з Путіним: радник Кошти двічі дзвонив до Кремля, відомий результат
17:58Федоров спрогнозував несподівані наслідки для окупантів у Криму: "Для росіян починається пекло"
16:59У Петербурзі силовики ФСБ прийшли з обшуками до знайомого Путіна та голови ОЗГ Геннадія Петрова
16:47