22 січня 2023, 21:25

Пропаганда РФ прозріла від того, що армія Путіна зробила з Донбасом: "Все розруха, народ поїхав"

Грем Філліпс, який працює на російську пропаганду, визнає, що армія РФ стирає Донбас з лиця землі.

Пропаганда РФ прозріла від того, що армія Путіна зробила з Донбасом: "Все розруха, народ поїхав"

Видворений з України "журналіст" Грем Філліпс, який уже кілька років працює на російську пропаганду, визнав, що після початку повномасштабної війни окупанти почали стирати з лиця землі міста Донбасу.

Після захоплення частини Соледару він приїхав туди та був вражений, що "масштаби руйнувань там, дорогою туди та навколо просто не приховуються".

"Майже все повністю зруйновано, та того самого можна очікувати від звільнення Бахмуту (Артемівська) далі... визволені території майже усе розруха, а народу там уже немає, виїхав, евакуювали, і, так..." - визнав він.

При цьому пропагандист всерйоз вважає, що Маріуполь, Сєвєродонецьк і Лисичанськ спіткала краща доля: частина міст під час масованих обстрілів уціліла.

"Як уже було сказано, немає сенсу вдавати, що від Попасної до Соледару і далі є щось, крім повного вилучення (імовірно, йдеться про знищення - ред.). Дуже сумно це все, але так вийшло", - пише Філліпс.

Незрозуміло, що конкретно пропагандист має на увазі під фразою "так вийшло". До лютого 2022 року міста Донбасу були цілі й неушкоджені, працювали підприємства, люди жили мирним життям, за винятком територій, де з 2014 року російська влада створила свої анклави.

Однак у лютому в Україні з'явилися загарбники та "випадково" знищили цілі міста разом із людьми, будинками та заводами.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2023 року російські окупанти знесли залишки Драмтеатру у Маріуполі, на який скинули авіабомбу. Усередині будівлі перебували жінки з дітьми та породіллі - загинули сотні людей.

Житель міста розповів, як загарбники вирішили нажитися на горі маріупольців. У знищеному місті збираються будувати будинки, щоб потім продавати квадратні метри за завищеною ціною.

Тим часом російські окупанти почали зізнаватися, як стріляли з танків по житлових будинках, думаючи, що всередині ховаються "азовці".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини