19 січня 2023, 07:30

Джонсон передрік майбутнє України після війни: "Росія не розпадеться"

Колишній глава уряду Великої Британії вірить у повернення Україною тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, але не вірить у розпад Росії.

Джонсон передрік майбутнє України після війни: "Росія не розпадеться"

Президент України Володимир Зеленський і його народ вирішуватимуть, який результат бойових дій вважатимуть перемогою країни у війні з Росією.

Ексглава уряду Великої Британії Борис Джонсон упевнений, що ЗСУ деокупують усі українські території, проте Росія не розпадеться, повідомляє "Європейська правда".

"По-перше, через те, що це законно. Це кордони, кордони України. По-друге, тому що ми пам'ятаємо, як уже зазнали невдачі, коли дозволили порушити міжнародні кордони України у 2014 році. Це тоді стало катастрофою, тому що Захід виявився слабким і не став на захист України", - прокоментував політик.

Він нагадав прогнози різних розвідок світу, які говорили про те, що Київ не вистоїть під час повномасштабного вторгнення окупантів. Однак Джонсон наголошує: ще 2016 року він говорив з українськими військовими та знав, що вони битимуться.

Наразі лідери Німеччини та Франції згодні зі словами колишнього прем'єра Великої Британії про те, що Путін має програти війну. Однак Джонсон упевнений, що РФ продовжить своє існування, їй не загрожує розпад на більш дрібні держави.

Імовірність ядерного удару РФ по Україні мізерно мала. Якщо ж Путін наважиться натиснути "червону кнопку", то Захід буде змушений завдати удару відплати. Господар Кремля сповіщений про такий план.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну Джонсон був одним із найперших і найактивніших союзників Києва.

Він неодноразово відвідував столицю України під час війни з офіційними візитами.

Також він підтримував українських військових, які проходили навчання в Північному Йоркширі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини